• Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

• Dnia  11 kwietnia 2013 roku trzyosobowa drużyna z Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu, w skład której wchodzili:  Grzegorz Kreczyński  (klasa III), Przemysław Obliński (klasa II)  i Jakub Michalak (klasa III),  zajęła II miejsce na Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  w ZSLiZ w Sulęcinie. Pierwsza część (teoretyczna) składała się z 25 pytań wielokrotnego wyboru. Następnie, nowością była oddzielna  (praktyczna) część dotycząca  udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu. Na dziesięć możliwych punktów, nasi przedstawiciele otrzymali dziewięć. Ostatnia część , to pokonanie toru przeszkód. Po ukończeniu wszystkich konkurencji, najlepsze drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody.